US Dollar

Kurumsal

Biz Kimiz?

2009 yılında Nitro Bilişim adıyla faaliyetlerimize başlayıp, Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ. unvanıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Merkez ofisimiz Adana Seyhan Kiza İş Merkezinde yer alırken, Ankara Ostim, Şanlıurfa, İstanbul İkitelli ve İstanbul Maslak’da yer alan şubelerimiz ile Türkiye’nin 81 iline kesintisiz ve güvenli hizmet sağlıyoruz. İstanbul İkitelli, Maslak ve merkez şubemiz Adana Seyhan’da aynı zamanda Oto Garaj hizmetlerini de sunmaktayız.

Garajlarımızda ADAS, Chip Tuning, ECU Programlama, ECU Tamiri, Arıza Tespiti, DPF, EGR ve Adblue, Immo Çözümleri ve Revizyon hizmetlerinde uzman ekipler yer alıyor. Garaj faaliyetlerimizle binek, hafif ticari ve ağır vasıta grubundaki araç sahiplerine, kurumlara ve filolara temas ediyoruz. Şubelerimizin yanı sıra kurduğumuz Franchising çatısı ile de ürün ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere yayarak yola koyulduğumuzdaki hayalimiz olan sektördeki hizmet sağlayıcıların yanı sıra son kullanıcılara hizmet vermeyi de başarmış olduk.Yaklaşık 1 yıldır faaliyetlerine devam eden Garajlarımızda otomotiv elektroniğine dair tüm beklentileri karşılayacak gerek teknik ekipman gerekse işgücüne sahibiz.

Arıza Tespit Cihazları, ECU Programlama, Voltaj Sabitleme, Dynomag, Lastik Basınç Sensörü, Servis Katalog Programları ve Emülatör Satış ve Satış Sonrası Teknik Servis, Haftanın her günü hizmet veren Müşteri İlişkileri, Oto Garaj, Revizyon, Inhouse Web Arayüz ve Yazılım Geliştirme, İhtalat & İhracat, Eğitim ve ARGE departmanlarını içinde barındıran kuruluşumuzda genç ve dinamik ekip arkadaşları yer almaktadır. Satış departmanımızda bizi en güçlü kılan sırasıyla Autel, Launch, Magicmotorsport, Audota, BIPRO, Cojali Jaltest, Autovei, MSG gibi tüm dünyada sektöre yön veren şirketlerin Türkiye Satış ve Satış sonrası hizmetleri konusunda yaptığımız distribütörlük anlaşmalarıdır.

ARGE ekibimizle KOSGEB, İŞKUR Teknokent ve Üniversitelerle birçok işbirliğine imza attık. Aynı zamanda ARGE ekibimizde yer alan Kodlama, Yapay Zeka ve Endüstriyel Tasarım konusunda uzman arkadaşlarımızın da katkılarıyla kaçınılmaz olan Dijitalleşmenin gerektirdiği şekilde uzun yıllar kuruluşumuzu ayakta tutacak projeleri hayata geçiriyoruz. Bu doğrultuda. Yerli Üretim alanında attığımız adımlar ve ülkemizin dışa bağımlılığını azaltabileceğini düşündüğümüz projelerle birlikte ihracat faaliyetlerini son dönemde görünür kıldık. Bunun en somut örneği Motor Kontrol Ünitelerinin tamirini gerçekleştirebilen ECUTEST Beyin Test Simülasyon ürünüdür. Ürün gamımızda 200’ün üzerinde ürün bulunuyor ve önümüzdeki 10 yılda hedefimiz ürün gamımızı kendi üretimlerimizle 2 katına çıkarmak ve dünyada otomotiv elektroniği sektöründe adımızı duyurmak!